Cenas

Sociālās aprūpes centrs Allaži sadarbojas ar Siguldas, Rīgas un pārējām Latvijas pašvaldībām, attiecīgi uzņemot klientus no visas Latvijas. Pieņemam arī klientus bez pašvaldības nosūtījuma.

Aprūpējam klientus 24 stundas diennaktī, sniedzot pilnu aprūpi pēc individuālām klienta vajadzībām.

1 personas izmitināšanas maksa mēnesī (tajā iekļauta 4 x dienā ēdināšana, medikamenti, aprūpes, higiēnas un saimnieciskie līdzekļi, gultasveļa, dvieļi, apģērbs, apavi, pilna 24 stundu aprūpe, papildus izdevumi nav paredzēti) ir 620 EUR.

1 personas izmitināšanas paaugstināta servisa istabā maksa mēnesī (tajā iekļauta 4 x dienā ēdināšana, medikamenti, aprūpes, higiēnas un saimnieciskie līdzekļi, gultasveļa, dvieļi, apģērbs, apavi, pilna 24 stundu aprūpe, papildus izdevumi nav paredzēti) ir 800 EUR.

1 personas īstermiņa izmitināšana (līdz 2 mēnešiem) maksa dienā (tajāiekļauta 4 x dienā ēdināšana, medikamenti, aprūpes, higiēnas un saimnieciskie līdzekļi, gultasveļa, dvieļi, apģērbs, apavi, pilna 24 stundu aprūpe, papildus izdevumi nav paredzēti) ir 28 EUR.

1 personas uzturēšanās dienas centrā ar aprūpi un pieskatīšanu maksa dienā (tajā iekļauta 4 x dienā ēdināšana, aprūpes līdzekļi, pilna aprūpe) ir 17 EUR.

Vairāk informāciju par pieteikšanās kārtību variet uzzināt zvanot pa tālr: 26558079 vai e-pastā: allazi.sac@gmail.com