Sociālās aprūpes centrs Allaži darbu uzsāka 2017.gada 11.septembrī. SAC Allaži atrodas skaista dārza vidū pie upītes, ierobežotā teritorijā, ārpus lielpilsētu kņadas. Atšķirīgais no citiem sociālās aprūpes centriem – iemītniekiem ir iespēja turpināt rūpēties par saviem mājdzīvniekiem, kuriem teritorijā ir izveidotas piemērotas mītnes vietas.

Mērķis

     Nodrošināt klientu pamatvajadzības - mājokli, diennakts sociālo aprūpi, sociālo rehabilitāciju un sociālās funkcionēšanas spēju atjaunošanu, uzlabošanu I un II grupas invalīdiem no 18 gadu vecuma ar fiziska rakstura traucējumiem un pensijas vecumu sasniegušām personām, kuras vecuma vai veselības stāvokļa dēļ nespēj sevi aprūpēt.   Uzlabot un pilnveidot sniegto pakalpojumu daudzveidību un kvalitāti, tādējādi iegūstot arvien vairāk apmierinātu klientu ar mūsu piedāvāto pakalpojumu.

 

  Seniori un personas ar invaliditāti  varēs pavadīt savu dzīvi pilnvērtīgi un laimīgi dzīvojot sociālās aprūpes centrā, atrast sev jaunus draugus, dalīties ar savu pieredzēto, iesaistīties centra sociālajā dzīvē un saukt to par mājām.

 

 

 

Par mūsu aprūpes centru varat uzzināt vairāk, atverot hipersaiti

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/allazu-pansionata-seniorus-priece-mildzivnieki.a323743/

 

https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/vienigie-valsti-pansionata-allazi-lauj-lidzi-nemt-ari-majdzivniekus/

 

 Misija

    SAC Allaži attīstības process ir vērsts uz sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti atbilstoši mūsdienu standartiem. Iespēja nodrošināt katram klientam cienīgas vecumdienas un dzīvi aprūpes centrā, kur katrs klients var sajust individuālu uzmanību un rūpes.

 Vīzija